Mercedes-Benz Citan
109 CDI BlueEFFICIENCY 90PK | NL AUTO | 2e Eigenaar | Airco | Cruise Control | Parkeersensoren | Bluetooth | NAP |
Direct kopen, basisprijs: € 4.945,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 4.945,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 81,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Citan |
|---|---|
| Uitvoering: | 109 CDI BlueEFFICIENCY 90PK | NL AUTO | 2e Eigenaar | Airco | Cruise Control | Parkeersensoren | Bluetooth | NAP | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 20 juni 2014 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 216.266 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.945,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VJ-941-F |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 623 kg |
| Gewicht: | 1.327 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 675 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.050 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- achterdeuren met ruiten
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- warmtewerend glas
- Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overig
- start/stop systeem